Ізюмське управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє
20.02.2020
Алгоритм отримання довідки про суми виплачених доходів та утриманих податків в «Електронний кабінет платника»
Для отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» необхідно:
 
Ізюмське управління ГУ ДПС повідомляє
13.02.2020
Кампанія «Декларування - 2020» набирає обертів
(Інтерв’ю начальника Ізюмського управління ГУ ДПС у Харківській області Марини П’яташ)
- Марино Валентинівно, як відомо, кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року набирає обертів, викликаючи зрозумілий інтерес з боку громадян. Насамперед, які строки подання декларації та хто саме повинен декларувати свої доходи?
- Так, звичайно, хочу звернути увагу зацікавлених громадян, що у 2020 році граничний термін подання декларації за 2019 рік - 30 квітня 2020 року. 
 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
06.02.2020

За операцією купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна між фізичними особами нотаріус/юридична особа – посередник виконує функції податкового агента лише в частині надання інформації контролюючим органам про суму отриманого платником податку доходу і суму сплаченого до бюджету податку на доходи фізичних осіб, та у податковому розрахунку за ф. 1ДФ заповнює такі графи:


 

 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
23.01.2020
Податкова соціальна пільга для батьків трьох дітей
Виникнення прав та обов’язків матері, батька і дитини визначено у ст. 121 Сімейного кодексу України (далі – СКУ), які ґрунтуються на походженні дитини від них, засвідченому органом державної реєстрації актів цивільного стану в порядку, встановленому ст.ст. 122 та 125 СКУ.
Відповідно до ст. 141 СКУ мати, батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини незалежно від того, чи перебували вони в шлюбі між собою.
Згідно з частиною другою ст. 51 Конституції України та ст. 180 СКУ батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Звільнення батьків від обов’язку утримувати дитину може бути тільки за рішенням суду (п. 2 ст. 188 СКУ).
Крім того, ст. 181 СКУ наведено способи виконання батьками обов’язку утримувати дитину.
 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
16.01.2020
Державна казначейська служба України: Нові рахунки. До уваги платників податків, банківських установ, юридичних та фізичних осіб
З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).
Відповідно з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та депозитні рахунки митних органів, рахунки для зарахування власних надходжень, відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами).
Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119 (далі – План рахунків №119) з 01.01.2020 закриті.
 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
13.01.2020
Cтавки єдиного податку для ФОП – 2020
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму впливає на  показники  максимальних ставок єдиного податку для спрощенців І та ІІ групп.
Нагадаємо, що фіксовані ставки єдиного податку встановлюють підприємцям сільські, селищні, міські ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць (п. 293.2 ПКУ). При цьому їх максимальний розмір встановлюють:
 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
02.01.2020
Як фізичній особі підтвердити статус податкового резидента України?
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що довідка-підтвердження статусу податкового резидента є необхідною для уникнення подвійного оподаткування доходів фізичної особи при зовнішньоекономічних відносинах. Довідка видається для підтвердження, що особа є платником податків в Україні і є резидентом України у розумінні договору про уникнення подвійного оподаткування між Україною та відповідною країною. При цьому довідка надається тільки щодо країн, з якими Україна уклала двосторонній договір про уникнення подвійного оподаткування.
 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
26.12.2019
Прийнято у другому читанні закон щодо покращення адміністрування акцизного податку
Після доопрацювання Верховною Радою України у другому читанні прийнято закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо покращення адміністрування акцизного податку)». Зазначений законопроєкт підтримали 316 народних депутатів.
Законом удосконалено роботу системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕАРПСЕ) та спрощено умови ліцензування зберігання пального суб’єктів господарювання, що використовують його лише для власного споживання.
Як вже повідомлялося, законом, зокрема,
 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
19.12.2019
Податковий календар на 20 грудня 2019 року
Останній день подання
податкової декларації з ПДВ за листопад платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю
декларації акцизного податку за листопад*
звіту з ЄСВ (форма № Д4 (місячна)) роботодавцями за листопад
заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з І кварталу 2020 рокуƒ
 
Ізюмське управління ГУ ДФС У Харківській області повідомляє
12.12.2019
З 01.01.2020 змінюються реквізити бюджетних рахунків
 
З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів  будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінюються реквізити бюджетних рахунків.
Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків, які будуть введені в дію з 01.01.2020 року, після її отримання від Казначейства буде розміщена на вебпорталах органів ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»