Главная arrow Официально arrow Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” оприлюднює Договір про надання послуг з вивезення
Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” оприлюднює Договір про надання послуг з вивезення Версия для печати Отправить на e-mail
16.08.2010

Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” з метою впорядкування надання послуг населенню міста по вивозу твердих побутових відходів повідомляє всім жителям міста Ізюма про те, що згідно рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради Харківської області від 08.07.2009 р. № 0580 Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” було визнано єдиним виконавцем послуг по вивозу та похованню твердих побутових відходів на території міста Ізюма.
 Віповідно до ч. 3 ст. 20 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. 
 Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. № 1070 затверджено Типовий договір про надання послуг з вивезення побутових відходів. 
 Таким чином, необхідність укладення договору на надання житлово-комунальних послуг передбачена законом і його укладення визначено як обов'язок, а не право громадянина-споживача. 
 Отже, Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” оприлюднює Договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що пропонується для укладання всім жителям міста Ізюма згідно Постанови КМУ від 10.12.2008 р. № 1070. При цьому звертаємо увагу, що даний договір є публічним. Умови публічного договору є однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги. 

Закачать документ   

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»