Главная
Назустріч людям Версия для печати Отправить на e-mail
15.05.2009
 14 травня в місті Ізюмі та Ізюмському районі відбувся прийом громадян, який провів начальник Головного управління МВС України в Харківській області генерал-лейтенант міліції В.Й. Развадовський.

Органи внутрішніх справ області продовжують робити конкретні кроки по розширенню взаємодії та подальшого зміцнення довіри населення до міліції. З метою активізації цієї роботи керівництвом обласної міліції запроваджено в практику здійснення виїзних прийомів громадян.
Під час особистого прийому начальник Головного управління МВС України в Харківській області генерал-лейтенант міліції Віктор Развадовський прийняв 14 відвідувачів з м. Ізюм, селища Кам?янка та трьох громадян із селища Савинці Балаклійського району. Усі бажаючи з райцентру та глибинки мали змогу поспілкуватися з міліцейським керівництвом та оперативно вирішити свої проблеми. Для того, щоб поспілкуватися з головним міліціонером Харківщини громадяни заздалегідь записувалися у чергу.
Щотижнево начальник ГУМВС України в Харківській області генерал-лейтенант міліції Віктор Развадовський та його заступники проводять особистий прийом громадян в Головному управлінні. Проте, не всі жителі області можуть приїхати до обласного центру. Багато мешканців віддалених районів позбавлені такої можливості з тих чи інших причин. Тому керівництвом ГУМВС в області запроваджено виїзний прийом громадян, які проходять кожного місяця. Начальник Головного управління, його заступники і начальники відділів виїжджають на місця аби особисто вислухати проблеми і скарги жителів щодо діяльності місцевої міліції.
«Довіра населення – це надбання, яким треба дорожити, – зазначив Віктор Развадовський, – тому, в першу чергу, ми повинні виявляти турботу та увагу до проблем громадян. Адже показник нашої роботи вимірюється саме довірою людей, їх вірою у нашу спроможність розрішити їх життєві проблеми».
Віктор Йосипович вислухав кожного, хто звернувся за допомогою та порадою. Деякі питання начальник ГУМВС України в Харківській області вирішував на місці. З приводу розв’язання багатьох питань, що потребували подальшого детального вивчення, доручив їх вирішення відповідальним особам та взяв ці питання на особистий контроль. Відвідувачів хвилювали проблеми, пов’язані з захистом особистого та державного майна, розглядом справ тощо. Ветеранам та пенсіонерам ОВС керівництво Головного управління пообіцяло свою підтримку у вирішенні соціальних проблем, зокрема, пенсійних. Були серед громадян і такі, що скориставшись нагодою, прийшли до керівника Головного управління, щоб висловити свою подяку за добру працю співробітників місцевої міліції та Державної служби охорони.
Мешканці району залишились задоволеними спілкуванням з начальником Головного управління МВС України в Харківській області генерал-лейтенантом міліції Віктором Развадовським та висловили йому подяку за надану допомогу.

 

Відділ зв'язків з громадскістю ГУ МВС України в Харківській області 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


Фотогалереи изюмчан

Кто он-лайн

Сейчас на сайте:
Гостей - 25

 
Служба недвижимости Вилима.

 
 
 
 
 

Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»