Главная
Нарада у виконкомі Версия для печати Отправить на e-mail
15.05.2009

 13 травня 2009р. у великій залі виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулась нарада міського голови з керівниками установ, підприємств та організацій, керівниками управлінь Ізюмської міської ради та відділів виконавчого комітету. На порядку денному наради стояли надзвичайно важливі питання

 

 

 

 

 Начальник управління житлово-комунального господарства Гавриленко І.Д. поінформувала присутніх про те, що через сильні дощі на мосту по вул. Комсомольській склалася аварійна ситуація. Вода підмила опори, утворилася вимоїна обсягом до 2 метрів кубічних. Тому було прийняте рішення провести ремонт мосту. Для цього перекрито рух автотранспорту за даним маршрутом.
З даного питання буде проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Ремонт мосту планується закінчити за 2-3 тижні, питання про фінансування буде розглянуте на позачерговій сесії Ізюмської міської ради.
Міський голова зазначив, що оскільки ремонт мосту потребує значних коштів та певного часу, слід подумати про реальні строки його виконання.

 

 

 

 З інформацією про аварійні ситуації на електричних мережах міста, що сталися внаслідок грози 12 травня 2009 року та про роботу диспетчерської служби виступив начальник Ізюмського району розподільчих електричних мереж Мурашко Ю.М.
В результаті пошкодження електричних мереж з 19.00 до 21.00 не було світла в районі мікрорайону Гончарівка, пров. Щорса, вулиць Некрасова, площі Революції тощо. Значні пошкодження зазнали мережі по вулицях Аеродромній, Оскільській, Високій. На даний час аварія ліквідована. Ведеться робота по відновленню світла в районі - на території Бригадирівської, Капитолівської та Комарівської сільських рад.
Заслухавши інформацію, міський голова звернувся з проханням розібратися з випадками некоректної поведінки працівників диспетчерської служби РРЕМу.

 

 

 

 Про фінансовий стан Ізюмського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства доповідав начальник ІКВ ВКП Дубовик В.М.. Він зазначив що фінансовий стан підприємства погіршується, банківські рахунки на грані закриття. Працівники мають заборгованість з виплати заробітної плати, великі кошти потрібні за сплату за електроенергію. Продовжуються судові справи із юридичною консультацією „Ваше право” та працівниками, що попали під скорочення.
В.М. Дубовик наголосив на тому, що колектив водоканалу здоровий, працівники з розумінням ставляться до ситуації, яка склалася. Зроблено певні кроки для економії коштів: скорочено декілька ІТР, це дало економію в 20,1 тис. грн. Встановлюється автоматика на очисних спорудах, в результаті цього буде вивільнено 8 осіб, це дозволить активізувати роботу із боржниками.
Присутні зазначили, що в такому скрутному становищі підприємству край необхідно мати кваліфікованого юриста.
Ухвалили інформацію про фінансовий стан Ізюмського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства вирішили взяти до уваги. Міська влада буде допомагати підприємству, зокрема, юридичними консультаціями.


 Начальник міського відділу освіти Жувако Ю.І. надав інформацію щодо зменшення бюджетного фінансування міжшкільного навчально-виробничого комбінату та переведення профілів професійного навчання на госпрозрахунок.
Юрій Іванович повідомив, що для фінансування освіти не вистачає 5,8 млн гривень.
Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, який існує 23 роки, за цей час підготовив сотні спеціалістів ПК, водіїв, секретарів, педагогів-організаторів тощо. 20% учнів до 10 класу йдуть завдяки існуванню та роботі МНВК, отримують певні професії.
Для фінансування МНВК треба 718 тисяч гривень, це значне навантаження на бюджет міста. Але розроблено заходи, які зменшать навантаження на рік до 400 тис. гривень. Зокрема відділ освіти працює над питанням економії енергоресурсів, планується поставити теплові лічильники, працівники освіти йтимуть у відпустки без збереження заробітної плати. Деякі профілі виробничого навчання будуть переведені на госпрозрахунок.
Ухвалили: Інформацію начальника міського відділу освіти Жувака Ю.І. про зменшення бюджетного фінансування міжшкільного навчально-виробничого комбінату та переведення профілів професійного навчання на госпрозрахунок взяти до уваги.

 Директор Ізюмського комбінату комунальних підприємств Лагоша В.І. виступив з інформацією про стан роботи з дорожньої розмітки вулиць міста. Перед першотравневими святами було нанесено дорожню розмітку по вул. Соборній та пров. Соборному. Роботу виконано у ручному режимі, на це використано 30 кг фарби. При цьому йде збільшений обсяг фарби, що досить не економічно. Для нанесення дорожньої розмітки потрібно до 15 тисяч гривень. Підприємство не має таких коштів, тож міські дороги будуть передані на баланс КП „Благоустрій м.Ізюм”, а розмітку будуть робити спеціалісти з м.Чугуїв, які мають спеціальну техніку.

 

 

 

 З інформацією про організацію роботи із заявами громадян та листами виконавчого комітету виступив керуючий справами виконавчого комітету Ізюмської міської ради Ольховський О.Г., який звернувся до керівників організацій, установ та підприємств з проханням більш відповідально відноситись до листів, які направляються до виконавчого комітету Ізюмської міської ради. Якщо це відповідь на запит, то її слід направляти на ім’я тієї особи, яка листа направляла. Всі інші листи направляються на ім’я міського голови.

 

 

 

 

 Також на нараді міський голова представив нового керівника Ізюмського відділення Державного казначейства - Осику Наталію Миколаївну, побажав успіхів у роботі та попросив її надавати керівникам установ, підприємств та організацій консультативну допомогу з фінансових питань.

Подякував Олександр Андрійович всім, хто був причетним до організації та проведення заходів з нагоди 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Міський голова повідомив присутніх, що згідно Указу Президента України № 271/2009 „Про відзначення у 2009 році Дня пам’яті жертв політичних репресій” необхідно 17 травня приспустити на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на території міста Державний Прапор України, обмежити у цей день проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм теле-та радіопередач.

 

 

 З інформацією про обласну естафету „Слава захисникам Вітчизни” виступив голова міської ради ветеранів Григоренко М.І.
5 травня місто приймало естафету „Слава захисникам Вітчизни” , що була доставлена із Балаклійського району. В місто було передано символи Перемоги: копію Прапора Перемоги, пам’ятну капсулу та фотоальбом. 14 травня ізюмчани передадуть цю естафету представникам Барвінківського району.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


Фотогалереи изюмчан

Кто он-лайн

Сейчас на сайте:
Гостей - 4

 
Служба недвижимости Вилима.

 
 
 
 
 

Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»