Главная arrow Комиссии
Комиссии Версия для печати Отправить на e-mail
07.04.2008
1.Комісія з питань планування, бюджету та фінансів
1  Григоренко Костянтин Олександрович - голова комісії б/п
2  Слабунов Валерій Сергійович- заступник голови комісії Партія регіонів
3  Понімаш Сергій Петрович - секретар комісії ВО “Батьківщина”
4  Жувако Юрій Іванович Партія регіонів
5  ЧервинськийЮрій Петрович Партія регіонів
6  Савченко Володимир Петрович КПУ
     
     
07 квітня 2015р 14:00 год.


2. Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров'я та гуманітарної політики
1 Колесник Любов Василівна - голова комісії “Жінки за майбутнє”
2 Фомичевський Анатолій Станіславович - заступник голови комісії КПУ
3 Петров Костянтин Євгенович - секретар комісії ВО “Батьківщина”
4 Полях Олексій Михайлович Партія регіонів
5 Коваленко Анатолійович Анатолійович Партія регіонів
6 Григоренко Микола Іванович Партія регіонів
7 Ковальчук Володимир Петрович КПУ20 червня
15 квітня 2015р 14:00 год.


3. Комісія з питань містобудування, архітектури та  земельних відносин 
1 Гелла Валерій Петрович - голова комісії Партія регіонів
2 Єрдаларян Артем Гнунович - заступник голови комісії Партія регіонів
3 Солоділова Євгенія Іванівна - секретар комісії Партія регіонів
4 Іванов Володимир Федорович б/п
5 Назарько віктор Анатолійович Партія регіонів
6 Маслов Вячеслав Анатолійович Партія регіонів
7 Болтенко Василь Андрійович КПУ
8 Штельмах Максим Олегович КПУ
9 Бублик Михайло Михайлович ВО “Батьківщина”
 10  Рогулін Олександр Миколайович  ПСПУ
03 квітня 2015р 11:00 год.


4. Комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та енергозбереження
1 Аралов Микола Іванович - голова комісії Партія регіонів
2 Синицький Станіслав Петрович - секретар комісії ВО “Батьківщина”
3 Крикун Владислав Олександрович Партія регіонів
4 Піжурін Артур Володимирович Партія регіонів
5 Пасюк Олександр Сергійович Партія регіонів
6 Рєпкін Костянтин Володимирович КПУ
7 Хлевицький Євген Володимирович  б/п
8 Рябенко  Роман Іванович "Сильна Україна"
15 квітня 2015р 10:00 год.


5. Комісія з питань економічної політики та інвестицій
1 Шук Олександр Олексійович - голова комісії Партія регіонів
2  Марченко Валерій Віталійович- заступник голови комісії ВО “Батьківщина”
3 Скіба Сергій Миколайович - секретар комісії Партія регіонів
4 Тимофієва Валентина Іванівна Партія регіонів
5 Слабун Руслан Віталійович КПУ
6 Мчедлові Георгій Едвардович Партія регіонів
     
21 квітня 2015р 16:00 год.


6. Комісія з питань законності, правопорядку та депутатської діяльності
1 Мацокін Володимир Володимирович - голова комісії ПППУ
2 Сердюк Вячеслав Миколайович - заступник голови комісії "Відродження"
3 Костюкова Надія Володимирівна - секретар комісії КПУ
4 Маслов Юрій Вячеславович Партія регіонів

5

Сагайдак Владислав Борисович Партія регіонів
6 Петрова Надія Петрівна  ПППУ
21 квітня 2015р 13:00 год.
 

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»