Главная arrow Официально arrow Відкрито відділ Ізюмської міської ради з надання адміністративних послуг
Відкрито відділ Ізюмської міської ради з надання адміністративних послуг Версия для печати Отправить на e-mail
04.12.2008
 2 грудня 2008 року відкрито відділ Ізюмської міської ради з надання адміністративних послуг (Дозвільний центр).

У відкритті центру взяли участь керівники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ, які здійснюють у м. Ізюмі та Ізюмському районі функції з надання суб’єктам господарювання документів дозвільного характеру у сфері земельних відносин, будівництва, торгівлі та побутового обслуговування населення, приватизації, оренди майна територіальної громади міста Ізюма. Також під час відкриття Дозвільного центру, було укладено та підписано Меморандум про співпрацю по організації діяльності дозвільного центру з оформлення та видачі дозвільних документів у сфері господарської діяльності в м. Ізюмі.

 Як зазначив виконуючий обов'язки міського голови Ольшанський К.С., метою підписання цього документу є створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощення та оптимізація порядку надання погоджень і документів дозвільного характеру, партнерські відносини з підприємцями із врахуванням потреб та інтересів всіх сторін.

 

 

 


 Меморандум підписали керівники та представники Ізюмського районного управління МНС Головного управління МНС в Харківській області, Ізюмської районної санітарно-епідеміологічної станції, відділу Держкомзему у м.Ізюмі, Міжрайонного відділу охорони навколишнього природного середовища Південного регіону Харківської області, Ізюмської філії відкритого акціонерного товариства «Харківгаз», Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства, Центру електрозв’язку № 6 Харківської філії ВАТ «Укртелеком», управління ветеринарної медицини в Ізюмському районі.

 

 

 

 Меморандум підписали виконуючий обов'язки міського голови К.С. Ольшанський та заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації Ковтун О.В.
Сторони зобов’язались при виконанні Меморандуму не обмежуватись вимогами, що містяться в ньому, а підтримувати ділові контакти та вживати необхідні заходи для забезпечення ефективності та розвитку їх зв’язків.

 

 

 

 

Голова Ізюмської міської громадської організації “Організації роботодавців м.Ізюма” Шук О.О. та депутат міської ради Кукла А.В. привітавши присутніх, висловили сподівання, що відкриття дозвільного центру сприятиме розвитку бізнесу, залученню інвестицій та покращенню соціально-економічної ситуації  в м. Ізюмі та Ізюмському районі.

До уваги підприємців, мешканців міста та району, відділ Ізюмської міської ради з надання адміністративних послуг (Дозвільний центр) працює за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна. 54. довідки за т.: 8 9057-43) 2-85-15.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»