Главная arrow Официально arrow Земельні ділянки на „Поворотці”та санітарний стан міста – основні питання наради
Земельні ділянки на „Поворотці”та санітарний стан міста – основні питання наради Версия для печати Отправить на e-mail
12.11.2008
        11 листопада 2008 року відбулася нарада виконуючого обов’язки міського голови Ольшанського К.С з керівниками установ, підприємств та організацій. Також на нараду були запрошені депутати Ізюмської міської ради та приватні підприємці, що працюють на ринку “Поворотка”.
      На порядку денному  стояли такі питання:
      -Про розгляд порядку використання земельної ділянки по вул. Цусимській та вул.Правди для ведення комерційної діяльності;
      -Про заходи щодо забезпечення належного санітарного стану міста.
               

Гострим та принциповим було обговорення першого питання.      Головний спеціаліст з питань інформаційного забезпечення апарату Ізюмської міської ради Р.Горбань ознайомила присутніх з інформацією стосовно того, що декілька приватних підприємців, які працюють на ринку “Поворотка”, звернулися з позовними заявами до суду про визнання дій  Ізюмської міської ради стосовно земельної ділянки по вул. Цусимській та вул.Правди, де розташовано ринок, незаконними.

 


       З даної теми виступили перший заступник міського голови О.Семотюк, заступник міського голови з питань економіки, розвитку промисловості і підприємництва В.Нестерцов, завідувач відділу земельних відносин О.Садковий, депутати П.Дідик, С.Синицький, С.Колпакова, В.Савченко, А.Фомичевський, приватні підприємці.

  

      Виконуючий обов’язки міського голови К.Ольшанський запропонував першому заступнику міського голови О.Семотюку узгодити дату проведення наради, в якій візьмуть участь всі зацікавлені особи. Мета цієї наради - прийняття остаточного рішення з даного питання, яке буде винесене на наступну сесію Ізюмської міської ради.
      Під час обговорення проблеми був продемонстрований відеофільм та картографічні матеріали про ринок “Поворотка”.
      Семотюк ОМ
      З другого питання порядку денного виступив перший заступник міського голови О.Семотюк. Він зупинився на тому, що підприємство по збору та переробці відходів припинило свою діяльність, оскільки ним були накопичені великі борги, та повідомив, що  рішенням сесії Ізюмської міської ради створене нове підприємство “Благоустрій міста Ізюм”.
      Оскільки до Ізюма прибули представники проекту ТАСIS “Сталий територіальний розвиток”, поза порядком денним було надано час для виступу його керівнику пану Бернару Фролішеру. Він ознайомив присутніх з метою участі міста у даному проекті, розповів про можливості, що з’явилися у комунальних підприємств та райСЕС у зв’язку з певним технічним забезпеченням, закликав депутатів Ізюмської міської ради та жителів міста до плідної співпраці.

 

Комментарии  

 
0 #1 CharlesTURO 16.07.2016 14:18
P.S. даю 9 балов из 10.


------
бытовка для проживания
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»