Главная
Столичні ЖЕКи зобов'язали повернути киянам 90,5 млн гривень, а що в Ізюмі? Версия для печати Отправить на e-mail
05.08.2019

За результатами перевірок Держпродпотребслужбою було виявлено багато фактів, коли ЖЕКи Києва систематично завищували вартість своїх послуг для населення. (https://stolychno.news/economy/stolychni-zheky-zobovyazaly-povernuty-kyyanam-905-mln-gryven/)

Наразі Держпотребслужба оголосила, що порушники зобов’язані повернути українцям мільйони гривень за те, що продавали їм послуги та товари із завищенням регульованих державою цін. 

До таких висновків прийшла служба за результатами 227 планових і ще 107 позапланових перевірок, проведених ревізорами в першому півріччі, повідомила прес-служба відомства. Чиновники відзначають, що ігнорують вимоги влади щодо граничної вартості послуг майже всі. Контролери виявили порушення в 71,3% перевірених підприємств, в результаті чого компаніям-порушникам виписали штрафів на 6,6 млн грн. Крім того, в 170 випадках склали приписи про усунення виявлених невідповідностей та, як результат, зобов’язали відшкодувати завдані споживачам збитки в розмірі 105,5 млн грн. Левову частку з цієї суми (90,5 млн грн.) повинні повернути людям комунальні підприємства, які обслуговують житловий фонд в Києві. Такий перерахунок ревізори зобов’язали зробити за підсумками всього 8-ми планових перевірок. Виявили вони і порушення і в частині нарахування пільг на оплату послуг ЖКГ.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


Фотогалереи изюмчан

Кто он-лайн

Сейчас на сайте:
Гостей - 33

 
Служба недвижимости Вилима.

 
 
 
 
 

Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»