Главная
ІЗЮМСЬКА ОДПІ ГУ МІНДОХОДІВ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ Версия для печати Отправить на e-mail
02.03.2015
У січні-лютому поточного року «підакцизники» Харківщини сплатили до бюджету понад 65,0 млн. гривень
Це на 63,6 млн. грн. більше ніж за січень –лютий 2014 року.
Такі цифри озвучили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Харківській області.
Окрім цього, до місцевих бюджетів регіону надійшло 6,8 млн. грн. за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. 
 У Головному управлінні також інформують, що за два місяці 2015 року було опрацьовано та видано 1 130 ліцензій, а також анульовано 93 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. 

Слід зазначити, що станом на 01.02.15 року у Харківській області зареєстровано 20 платників акцизного податку. Серед них - 17 виробників підакцизної продукції та 3 імпортера.
Основними бюджетоформуючими платниками акцизного податку в регіоні є виробники лікеро-горілчаної продукції. 
Так, завдяки налагодженню конструктивного діалогу між новим керівництвом ГУ ДФС у Харківській області та очільниками підприємств, ТОВ «ЛГЗ «Прайм» забезпечив майже 60,0% загальних надходжень акцизного податку, а ПРАТ «Люботинський завод «Продтовари» - 35,0% . 
У відомстві нагадують, що з 1 січня 2015 року згідно з прийняттям Верховною Радою України Закону України 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів, який сплачується до Місцевого бюджету. 
Платниками цього податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам, пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, скраплений газ, паливо альтернативне.
Всього у лютому 2015 року до місцевих бюджетів регіону надійшло 18,2 млн. грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


Фотогалереи изюмчан

Кто он-лайн

Сейчас на сайте:
Гостей - 36

 
Служба недвижимости Вилима.

 
 
 
 
 

Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»