Главная arrow Официально arrow Міжнародний суспільний проект “Наша великая Победа”
Міжнародний суспільний проект “Наша великая Победа” Версия для печати Отправить на e-mail
16.04.2013
13 квітня о 17-00 годині в рамках Міжнародного суспільного проекту “Наша великая Победа” на Меморіалі Слави (г. Крем’янець) відбулась урочиста зустріч учасників автопробігу та покладання квітів з нагоди Всеукраїнської Вахти Пам'яті "Пишаємося Великою Перемогою". Головна мета проекту - збереження пам'яті про героїв війни і зміцнення дружби між народами колишнього СРСР.

Унікальний марафон стартував у Севастополі 23 березня - організували його активісти з Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдови та Південної Осетії. Через міста-герої і міста військової слави екіпажі машин провезуть спеціально виготовлену для цієї міжнародної акції масштабну копію Прапора Перемоги. За 48 днів учасники відвідають 13 міст-героїв, 35 міст військової слави, 10 міст, нагороджених орденом Великої Вітчизняної війни I ступеня, серед яких і місто Ізюм. 
Колону автомобілів тепло зустріли на нижньому майданчику Меморіального комплексу представники міської та районної влади, засобів масової інформації, жителі міста, ветерани.
Співучасники акції розгорнули 200-метрову масштабну копію Прапора Перемоги, який об'єднує екіпажі проекту та мешканців міст колишньої єдиної Батьківщини протягом усього маршруту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доторкнутися до Прапора, який представляють у всіх містах, могла кожна людина, яка зберігає пам'ять про подвиг наших предків у Великій Вітчизняній війні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом з Прапором усі присутні піднялися до Вічного вогню.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Там відбувся урочистий мітинг, на якому виступили координатор Міжнародного проекту Олег Слюсаренко, представники ветеранських організацій, голова Асоціації учнівського самоврядування  «Нове покоління» Марина Кисіль.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Запис у Книзі почесних учасників Міжнародного суспільного проекту «Наша великая победа» від імені ізюмської громади зробили представники ветеранських організацій міста та району. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни, після чого поклали квіти до Вічного вогню. 
За планом організаторів заходу, фінішує міжнародна патріотична акція 9 травня на Червоній Площі у Москві.

http://city-izyum.gov.ua/news

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»