Главная arrow Официально
Официально
Наш земляк, Денис Кулаков, будет играть за сборную Украины против команды Канады. Версия для печати Отправить на e-mail
21.09.2010
Тренерский штаб сборной Украины огласил список игроков, вызванных на сбор, который начнется 4 октября на базе в Конче-Заспе.
 
В Харьковской области стартует проект «Социальная консультация» Версия для печати Отправить на e-mail
15.09.2010
С целью улучшения информирования населения в оформлении субсидий по упрощенной системе мы в Харькове начинаем реализовать проект «Социальная консультация».
 
В полі зору - діти... Версия для печати Отправить на e-mail
08.09.2010
 7 вересня, начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Роман Шаповал відвідав Ізюмський дитячий будинок змішаного типу, де ретельно ознайомився з роботою цього специфічного закладу та життям його вихованців.
 
 
Додаток №4 до річного плану закупівель відділу освіти ВК Ізюмської МР на 2010 рік Версия для печати Отправить на e-mail
19.08.2010

 Відділ освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради публікує додаток №4 до річного плану закупівель товарів, робіт та послуг на 2010 рік за державні кошти

Закачать документ   

 
Оголошення про заміщення вакантної посади Версия для печати Отправить на e-mail
17.08.2010
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ізюмської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу капітального будівництва та благоустрою.
 
Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” оприлюднює Договір про надання послуг з вивезення Версия для печати Отправить на e-mail
16.08.2010

Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” з метою впорядкування надання послуг населенню міста по вивозу твердих побутових відходів повідомляє всім жителям міста Ізюма про те, що згідно рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради Харківської області від 08.07.2009 р. № 0580 Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” було визнано єдиним виконавцем послуг по вивозу та похованню твердих побутових відходів на території міста Ізюма.
 Віповідно до ч. 3 ст. 20 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. 
 Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. № 1070 затверджено Типовий договір про надання послуг з вивезення побутових відходів. 
 Таким чином, необхідність укладення договору на надання житлово-комунальних послуг передбачена законом і його укладення визначено як обов'язок, а не право громадянина-споживача. 
 Отже, Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” оприлюднює Договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що пропонується для укладання всім жителям міста Ізюма згідно Постанови КМУ від 10.12.2008 р. № 1070. При цьому звертаємо увагу, що даний договір є публічним. Умови публічного договору є однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги. 

Закачать документ   

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > В конец >>

Всего 56 - 66 из 74

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»