Главная arrow Официально
Официально
Ізюмське управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє Версия для печати Отправить на e-mail
02.04.2020
Відеоурок від податкової № 3. Оформлення запиту щодо отримання відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків
Податкова служба продовжує серію відеоуроків, у яких роз’яснює, як правильно користуватися електронними сервісами. Третій відеоурок присвячено оформленню запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ДРФО) про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.
Ця довідка потрібна, у тому числі, і для заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
 
Ізюмське управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє Версия для печати Отправить на e-mail
20.03.2020
Запити та звернення до органів ДПС можна надіслати з приватної частини Електронного кабінету
У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Державна податкова служба України звертається з проханням зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку, а саме Електронним кабінетом.
За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ).
 
Ізюмське управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє Версия для печати Отправить на e-mail
12.03.2020
Звірка об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості для нарахування податку на нерухомість
В Ізюмському управлінні ДПС у Харківській області, у зв’язку з наближенням термінів надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, інформують, що платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:
- об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
- загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
- права на користування пільгою із сплати податку;
- розміру ставки податку;
- нарахованої суми податку.
 
Ізюмське управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє Версия для печати Отправить на e-mail
05.03.2020
Фізична особа має можливість отримати довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи
Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що  платник податку – фізична особа, у якого виникає об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором, зобов’язаний подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - Декларація) та сплатити відповідні податкові зобов’язання (крім випадків, передбачених п.179.2 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).
Звертаємо увагу, що за зверненням платника податку контролюючий орган, до якого було подано Декларацію, видає Довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (далі – Довідка) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 568 (далі – Порядок № 568).
 
Ізюмське управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє Версия для печати Отправить на e-mail
20.02.2020
Алгоритм отримання довідки про суми виплачених доходів та утриманих податків в «Електронний кабінет платника»
Для отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» необхідно:
 
Ізюмське управління ГУ ДПС повідомляє Версия для печати Отправить на e-mail
13.02.2020
Кампанія «Декларування - 2020» набирає обертів
(Інтерв’ю начальника Ізюмського управління ГУ ДПС у Харківській області Марини П’яташ)
- Марино Валентинівно, як відомо, кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року набирає обертів, викликаючи зрозумілий інтерес з боку громадян. Насамперед, які строки подання декларації та хто саме повинен декларувати свої доходи?
- Так, звичайно, хочу звернути увагу зацікавлених громадян, що у 2020 році граничний термін подання декларації за 2019 рік - 30 квітня 2020 року. 
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 11 из 122

Фотогалереи изюмчан


Сушка зерна и древесины на отходах
БЕСПЛАТНЫЕ ОБОИ ДЛЯ РАБОЧЕГО СТОЛА

Дизайн РА «Изюминка»